BF 30

AVASTAGE UUSI NAUDINGUID


Kui soovite õppida tundma maalilisi siseveekogusid või sukelduda täieliku rahu rüppe, tagab BF 30 Teile sujuva ning usaldusväärse sõidu.

TÄIUSTATUD FUNKTSIOONID JA PAINDLIKKUS. BF 30 mootoril on palju väärtuslikke funktsioone. 10% suurem silindrimaht tagab parema võimsuse ja ühtlase pöördemomendi mis tahes pööretel. PGM-IG elektrooniline süüde kindlustab optimaalse süüteajastuse mootori mis tahes kiirusel, parandades üldist jõudlust, ning automaatne rikastamise süsteem reguleerib õhu-kütuse suhet, et mootor igal ajal kiiresti ja lihtsalt ilma õhuklapita käivitada.

EI MINGIT VIBRATSIOONI. Vibratsiooni vähendamiseks on mootor varustatud topelttihendusega amortisaatoritega ja äärmiselt vastupidava korpusega ning pikk juhtkang tagab ideaalse juhtimise.

SÕÕM VÄRSKET ÕHKU. Honda mootorites ei kasutata õli ja kütuse segu. Seetõttu ei pea Te isegi mootori tühikäigul töötades tundma heitgaaside ebameeldivaid lõhnu, mis on 2-taktilistele mootoritele nii iseloomulikud. Lisaks vastab mootor rangetele määrustele, mis käsitlevad mürataset ja saasteainete emissioone.

O Suur silindrimaht, mis lisab võimsust ning suurendab pöördemomenti
O 3-silindriline konfiguratsioon kerge kaalu ja sujuva sõidu jaoks
O Programmeeritud elektrooniline süüde, mis tagab täpsuse, efektiivsuse ja säästlikkuse
O Elektrilise trimmi/ülestõstmisega või gaasvedrude abil ülestõstmisega versioonid
O Väline magevee loputusava kaitseks korrosiooni eest
O Oma klassi kõige kergem mootor
O Mugavust ja töövõimet parandav kaugjuhtimissüsteem või pikk juhtkang
O Automaatne käivitusrikastus
O Elektrooniline õli/kütte/liiga kõrgete pöörete jälgimise hoiatussüsteem töökindluse tõstmiseks