BF 2,3

LIHTNE KUI LAPSEMÄNG

Honda BF 2.3 on kerge, lihtsasti transporditav ning ideaalne kasutamiseks väikepaatidel, julladel ja kanuudel. Ilma naljata,seda mootorit suudab igaüks probleemideta käsitseda.

ÄÄRMISELT LIHTNE. Täiustasime BF 2.3 mudelit optimaalse karburaatoriga, et tagada kõigile sõitjatele parim võimsus kergeima kaalu juures. Selle mootori võimsuse ja kaalu suhe on oma klassi parim. Et kindlustada turvaline ja tõrgeteta paadisõit, on Teil ühe käega lihtne ligipääs nii gaasihoova käepidemele kui ka automaatsele tsentrifugaalsidurile ja avariiseiskamise lülitile, mis kinnitatakse otse paadijuhi randme külge.

SUJUV PAADISÕIT. BF 2.3 on väikseim vabakäiguga varustatud 4-taktiline mootor, mistõttu saab paadi seisma panna ilma mootorit välja lülitamata. Kasutades gaasirulli, saate täpselt reguleerida edasikäigu aktiveerumist, mis tagab Teile täpse navigeerimise. Kitsastes kohtades on sellest vägagi palju abi.

KÕIGIST KERGEIM. BF 2.3 on kergeim 3 hj mootor, millel on samal ajal kõik Honda 4-taktiliste mootorite kasulikud omadused. Lisaks on sellel sisseehitatud 1-liitrine kütusepaak ning mootorit on ääretult lihtne eemaldada ja transportida. Täielikult avatud gaasiga töötab see kuni 55 minutit – kõike seda vaid ühe paagitäiega!

O Automaatne sidur, mis tagab ühtlase kiirenduse
O Õhkjahutusega: ülikerge ja lihtsasti hooldatav
O Integreeritud 1-liitrine kütusepaak
O Õhu sisselaske summuti − vähendab mootori mürataset
O Suur ergonoomiline käepide
O Avariiseiskamise lüliti
O Juhtkangilt juhitavad gaas ja sidur, mida saab hõlpsasti ühe käega kasutada
O 360° pööratav mootor suurepäraseks manööverdamiseks
O Madalas vees sõitmise asend
O Gaasirull täpsemaks juhtimiseks
O Kerge ja kompaktne: lihtne transportida